طراحی وب سایت و سئو در گیلان

طراحی ارزان و با کیفیت

طراحی وب سایت با جدیدترین متودهای برنامه نویسی در گیلان

مراحل طراحی

آشنایی با مراحل طراحی پیرنت

مراحل آشنایی

آشنایی با کسب و کار و نیاز های شما عزیزان.

اولین و مهم ترین مرحله، درک نیازهای شما و اینکه وبسایت قراره چه امکاناتی داشته و چه نیازهایی از کاربر را برطرف نماید. علاوه بر آن دریافت اطلاعاتی مربوط به نوع محصولات و خدمات، تاریخچه و اقدامات شما ( درباره ما )، دریافت لوگو، مشخص شدن رنگ و تم سازمانی و …

شروع طراحی

شروع طراحی اولیه وبسایت

تیم طراحی پیرنت اقدام به طراحی وبسایت کرده تا طرحی ایده آل، متناسب با زمینه کاری شما ارائه نماید. سپس وبسایت به طور کامل و بصورت آنلاین در اختیار کارفرما قرار گرفته تا به عنوان یک کاربر با آن کار کند تا تمام نظرات خود را در رابطه با طراحی انجام گرفته به ما انتقال دهد.

تولید محتوا

تولید محتوا گرافیکی و متنی

پس از اتمام مرحله قبلی، ما شروع به تولید محتوای گرافیکی ( باتوجه به نیاز های وبسایت ) و متنی ( باتوجه به کلمات کلیدی ) برای وبسایت نموده تا یکبار دیگر شما وبسایت خود را با محتوای نهایی بررسی نمایید و علاوه بر آن ما هیچوقت شما را با یک خروجی خام و بدون محتوا تنها نمیزاریم.

تحویل وبسایت

تست نهایی وبسایت و تحویل

در این مرحله بعد از تایید تمامی قسمت های طراحی شده و تست آن توسط شما، وبسایت بروی هاست و دامنه شما انتقال پیدا خواهد کرد و کار طراحی وبسایت به اتمام می رسد.

پشتیبانی و تامین امنیت وبسایت در فومن

با استفاده از گواهی امنیتی SSL که نصب و راه اندازی آن بصورت رایگان انجام می شود، اطلاعات ورودی و خروجی با الگوریتمی بسیار پیچیده رمزنگاری شده و از شنود و دزدیده شدن آن جلوگیری می کند.

راهنمایی شما مایه خرسندی ماست

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید